SKU: L2850-214-53 UPC: 886895424394
List Price: Rf2,935.00 MVR
Sale price Rf467.00 MVR
(84% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
Shipping calculated at checkout.
Out of stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 53.0 mm
  • Bridge Width: 16.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Lacoste, Women's Opticals, L2850-214-53
View full details
Collapsible content
Details
Product Details
SKU
L2850-214-53
Brand Name
Lacoste
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
16.0 mm
Detailed frame color
Havana
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Brown
Frame material
Plastic
Frame shape
Butterfly
Lens color
No Color
Lens width
53.0 mm