SKU: RNB1020-S-807-54 UPC: 716736132709
List Price: Rf3,964.00 MVR
Sale price Rf666.00 MVR
(83% Off)
Shipping calculated at checkout.
Out of stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 54.0 mm
  • Bridge Width: 17.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Rag & Bone, Women's Sunglasses, RNB1020-S-807-54
View full details
Collapsible content
Details
Product Details
SKU
RNB1020-S-807-54
Brand Name
Rag & Bone
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
17.0 mm
Detailed frame color
Black
Detailed lens color
Smoke Gradient
Frame color
Black
Frame material
Acetate
Frame shape
Round
Lens color
Grey
Lens width
54.0 mm