SKU: RNB1065-G-S-003-58 UPC: 716736754208
List Price: Rf3,488.00 MVR
Sale price Rf666.00 MVR
(80% Off)
Take an Extra 12% Off the Above Price
Shipping calculated at checkout.
In stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 58.0 mm
  • Bridge Width: 16.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Rag & Bone, Women's Sunglasses, RNB1065-G-S-003-58
View full details
Collapsible content
Details
Product Details
SKU
RNB1065-G-S-003-58
Brand Name
Rag & Bone
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
16.0 mm
Detailed frame color
Matte Black
Detailed lens color
Orange Multilayer
Frame color
Black
Frame material
Metal
Frame shape
Cat-Eye
Lens color
Orange
Lens width
58.0 mm