SKU: OR5036-026-49 UPC: 889214364258
(81% Off)
Taxes included. Shipping calculated at checkout.
Out of stock
Please note this item only ships to the United States
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 49.0 mm
  • Bridge Width: 19.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Adidas, Men's Opticals, OR5036-026-49
View full details
Collapsible content
Details
Product Details
SKU
OR5036-026-49
Brand Name
Adidas
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
19.0 mm
Detailed frame color
Crystal
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
White
Frame material
Metal
Frame shape
Round
Lens color
No Color
Lens width
49.0 mm