SKU: V417560TOC UPC: 751286343229
List Price: RM1,337.00 MYR
Sale price RM190.00 MYR
(85% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
Taxes included. Shipping calculated at checkout.
In stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 56.0 mm
  • Bridge Width: 19.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
John Varvatos, Men's Opticals, V417560TOC
SKU
V417560TOC
Brand Name
John Varvatos
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
19.0 mm
Detailed frame color
Tortoise
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Brown
Frame material
Plastic
Frame shape
Square
Lens color
No Color
Lens width
56.0 mm