SKU: ME2103-613-54 UPC: 886895381659
List Price: RM1,597.00 MYR
Sale price RM280.00 MYR
(82% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
Taxes included. Shipping calculated at checkout.
In stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 54.0 mm
  • Bridge Width: 18.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Marni, Women's Opticals, ME2103-613-54
SKU
ME2103-613-54
Brand Name
Marni
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
18.0 mm
Detailed frame color
Red
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Red
Frame material
Metal
Frame shape
Round
Lens color
No Color
Lens width
54.0 mm