SKU: RNB7054-G-AU2-54 UPC: 716736790817
List Price: RM991.00 MYR
Sale price RM140.00 MYR
(85% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
  • Lens Width: 54.0 mm
  • Bridge Width: 18.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Rag & Bone, Men's Opticals, RNB7054-G-AU2-54
SKU
RNB7054-G-AU2-54
Arm length
145.0 mm
Bridge width
18.0 mm
Detailed frame color
Red Gold
Frame color
Rose Gold
Frame material
Metal
Frame shape
Aviator
Lens width
54.0 mm