SKU: FT1195-54F-63 UPC: 889214549501
List Price: RM1,486.00 MYR
Sale price RM725.00 MYR
(51% Off)
Take an Extra 12% Off the Above Price
Taxes included. Shipping calculated at checkout.
In stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 63.0 mm
  • Bridge Width: 6.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Tom Ford, Fiore, Women's Sunglasses, FT1195-54F-63
SKU
FT1195-54F-63
Brand Name
Tom Ford
Collection
Fiore
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
6.0 mm
Detailed frame color
Striped Brown
Detailed lens color
Brown Gradient
Frame color
Brown
Frame material
Plastic
Frame shape
Butterfly
Lens color
Brown
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
63.0 mm