SKU: VTU0224803BQ UPC: 751286354034
List Price: RM314.00 MYR
Sale price RM125.00 MYR
(60% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
  • Lens Width: 48.0 mm
  • Bridge Width: 20.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Tumi, Unisex Opticals, VTU0224803BQ
SKU
VTU0224803BQ
Arm length
145.0 mm
Bridge width
20.0 mm
Detailed frame color
Brown
Frame color
Brown
Frame material
Metal
Frame shape
Round
Lens width
48.0 mm