SKU: OR5010-021-55 UPC: 889214228352
(56% Off)
Shipping calculated at checkout.
Out of stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 55.0 mm
  • Bridge Width: 13.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Adidas, Original, Women's Opticals, OR5010-021-55
SKU
OR5010-021-55
Brand Name
Adidas
Collection
Original
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
13.0 mm
Detailed frame color
White
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
White
Frame material
Plastic
Frame shape
Cat-Eye
Lens color
No Color
Lens width
55.0 mm