SKU: L960S-430-56 UPC: 886895520485
(88% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
Shipping calculated at checkout.
In stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 56.0 mm
  • Bridge Width: 18.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Lacoste, Men's Sunglasses, L960S-430-56
SKU
L960S-430-56
Brand Name
Lacoste
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
18.0 mm
Detailed frame color
Dark Havana
Detailed lens color
Green
Frame color
Brown
Frame material
Metal
Frame shape
Rectangular
Lens color
Green
Lens width
56.0 mm