SKU: RNB7059-G-4C3-58 UPC: 716736985008
(87% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
Shipping calculated at checkout.
In stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 58.0 mm
  • Bridge Width: 17.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Rag & Bone, Men's Opticals, RNB7059-G-4C3-58
SKU
RNB7059-G-4C3-58
Arm length
145.0 mm
Bridge width
17.0 mm
Detailed frame color
Olive
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Green
Frame shape
Rectangular
Lens color
No Color
Lens width
58.0 mm