SKU: TBX417-5303AF UPC: 198218207721
(90% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
Shipping calculated at checkout.
In stock
Please note this item only ships to the United States
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 53.0 mm
  • Bridge Width: 19.0 mm
  • Arm Length: 147.0 mm
Additional Features
Thom Browne, Novelty, Unisex Opticals, TBX417-5303AF
SKU
TBX417-5303AF
Brand Name
Thom Browne
Collection
Novelty
Features
Arm length
147.0 mm
Bridge width
19.0 mm
Detailed frame color
Navy Tortoise
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Blue
Frame material
Acetate
Frame shape
Square
Lens color
No Color
Lens width
53.0 mm