SKU: BE2431F-4178-52 UPC: 8056262454770
List Price: ₦461,400.00 NGN
Sale price ₦177,800.00 NGN
(61% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
Shipping calculated at checkout.
In stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 52.0 mm
  • Bridge Width: 17.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Burberry, Women's Opticals, BE2431F-4178-52
View full details
Collapsible content
Details
Product Details
SKU
BE2431F-4178-52
Brand Name
Burberry
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
17.0 mm
Detailed frame color
Brown
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Brown
Frame fit
Asian-Fit
Frame material
Acetate
Frame shape
Cat-Eye
Lens color
No Color
Lens width
52.0 mm