SKU: LO731S-303-54 UPC: 886895590150
List Price: ₦247,000.00 NGN
Sale price ₦59,300.00 NGN
(75% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
Shipping calculated at checkout.
In stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 54.0 mm
  • Bridge Width: 19.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Longchamp, Women's Sunglasses, LO731S-303-54
View full details
Collapsible content
Details
Product Details
SKU
LO731S-303-54
Brand Name
Longchamp
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
19.0 mm
Detailed frame color
Black
Detailed lens color
Grey Gradient
Frame color
Black
Frame material
Plastic
Frame shape
Round
Lens color
Grey
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
54.0 mm