SKU: CB18OBMP UPC: 97963515757
(41% Off)
Shipping calculated at checkout.
Out of stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 61.0 mm
  • Bridge Width: 18.0 mm
  • Arm Length: 123.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Costa del Mar, Corbina, Unisex Sunglasses, CB18OBMP
SKU
CB18OBMP
Brand Name
Costa del Mar
Collection
Corbina
Features
Arm length
123.0 mm
Bridge width
18.0 mm
Frame color
Silver
Frame material
Plastic
Frame shape
Square
Lens color
Blue Mirror
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
61.0 mm