SKU: D20024-UCN-54 UPC: 716736713991
(79% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
Shipping calculated at checkout.
In stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 54.0 mm
  • Bridge Width: 16.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Dsquared2, Women's Opticals, D20024-UCN-54
SKU
D20024-UCN-54
Brand Name
Dsquared2
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
16.0 mm
Detailed frame color
Horn
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Brown
Frame material
Metal
Frame shape
Square
Lens color
No Color
Lens width
54.0 mm