SKU: MARC508-0FT3-51 UPC: 716736313719
(79% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
Shipping calculated at checkout.
In stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 51.0 mm
  • Bridge Width: 15.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Marc Jacobs, Women's Opticals, MARC508-0FT3-51
SKU
MARC508-0FT3-51
Brand Name
Marc Jacobs
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
15.0 mm
Detailed frame color
Grey Gold
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Grey
Frame material
Plastic
Frame shape
Rectangular
Lens color
No Color
Lens width
51.0 mm