SKU: MK4097-3333-52 UPC: 725125387934
(72% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
Shipping calculated at checkout.
In stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 52.0 mm
  • Bridge Width: 16.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Michael Kors, Greve, Women's Opticals, MK4097-3333-52
SKU
MK4097-3333-52
Brand Name
Michael Kors
Collection
Greve
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
16.0 mm
Detailed frame color
Blue Tortoise
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Blue
Frame material
Plastic
Frame shape
Rectangular
Lens color
No Color
Lens width
52.0 mm