SKU: MS469STEAL051 UPC: 803926511458
(85% Off)
Shipping calculated at checkout.
Out of stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 51.0 mm
  • Bridge Width: 17.0 mm
  • Arm Length: 142.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Modo, Women's Sunglasses, MS469STEAL051
SKU
MS469STEAL051
Brand Name
Modo
Features
Arm length
142.0 mm
Bridge width
17.0 mm
Detailed frame color
Teal
Detailed lens color
Grey
Frame color
Green
Frame material
Acetate
Frame shape
Cat-Eye
Lens color
Grey
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
51.0 mm