SKU: SPP065S550LEO UPC: 190605423745
(60% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
Shipping calculated at checkout.
In stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 55.0 mm
  • Bridge Width: 24.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Philipp Plein, Women's Sunglasses, SPP065S550LEO
SKU
SPP065S550LEO
Brand Name
Philipp Plein
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
24.0 mm
Detailed frame color
Shiny Leopard
Detailed lens color
Brown Gradient
Frame color
Yellow
Frame material
Acetate
Frame shape
Square
Lens color
Brown
Lens width
55.0 mm