SKU: VPP037S5402GH UPC: 190605358948
(41% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
  • Lens Width: 54.0 mm
  • Bridge Width: 16.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Philipp Plein, Women's Opticals, VPP037S5402GH
SKU
VPP037S5402GH
Arm length
140.0 mm
Bridge width
16.0 mm
Detailed frame color
Red
Frame color
Red
Frame material
Metal and Acetate
Frame shape
Square
Lens width
54.0 mm