SKU: VPP053S560705 UPC: 190605393949
(73% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
  • Lens Width: 56.0 mm
  • Bridge Width: 18.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Philipp Plein, Women's Opticals, VPP053S560705
SKU
VPP053S560705
Arm length
140.0 mm
Bridge width
18.0 mm
Detailed frame color
Transparent Purple
Frame color
Purple
Frame material
Plastic
Frame shape
Geometric
Lens width
56.0 mm