SKU: VPP083M520C10 UPC: 190605424353
(27% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
  • Lens Width: 52.0 mm
  • Bridge Width: 22.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Philipp Plein, Men's Opticals, VPP083M520C10
SKU
VPP083M520C10
Arm length
145.0 mm
Bridge width
22.0 mm
Detailed frame color
Shiny Havana
Frame color
Brown
Frame material
Acetate
Frame shape
Square
Lens width
52.0 mm