SKU: RNB1020-S-807-54 UPC: 716736132709
(83% Off)
Shipping calculated at checkout.
Out of stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 54.0 mm
  • Bridge Width: 17.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Rag & Bone, Women's Sunglasses, RNB1020-S-807-54
SKU
RNB1020-S-807-54
Arm length
145.0 mm
Bridge width
17.0 mm
Detailed frame color
Black
Detailed lens color
Smoke Gradient
Frame color
Black
Frame material
Acetate
Frame shape
Round
Lens color
Grey
Lens width
54.0 mm