SKU: RNB3019-AU2-51 UPC: 827886640522
(90% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
  • Lens Width: 51.0 mm
  • Bridge Width: 18.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Rag & Bone, Women's Opticals, RNB3019-AU2-51
SKU
RNB3019-AU2-51
Arm length
140.0 mm
Bridge width
18.0 mm
Detailed frame color
Red Gold
Frame color
Rose Gold
Frame material
Metal
Frame shape
Cat-Eye
Lens width
51.0 mm