SKU: RNB3022-79U-51 UPC: 716736132754
(87% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
  • Lens Width: 51.0 mm
  • Bridge Width: 17.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Rag & Bone, Women's Opticals, RNB3022-79U-51
SKU
RNB3022-79U-51
Arm length
140.0 mm
Bridge width
17.0 mm
Detailed frame color
Crystal Nude
Frame color
Pink
Frame material
Metal
Frame shape
Rectangular
Lens width
51.0 mm