SKU: RNB5057-S-85K-55 UPC: 197737086992
(85% Off)
Shipping calculated at checkout.
Out of stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 55.0 mm
  • Bridge Width: 17.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Rag & Bone, Men's Sunglasses, RNB5057-S-85K-55
SKU
RNB5057-S-85K-55
Arm length
145.0 mm
Bridge width
17.0 mm
Detailed frame color
Ruthenium Black
Detailed lens color
Smoke Gradient
Frame color
Black
Frame shape
Rectangular
Lens color
Grey
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
55.0 mm