SKU: RNB7059-G-4C3-58 UPC: 716736985008
(87% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
  • Lens Width: 58.0 mm
  • Bridge Width: 17.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Rag & Bone, Men's Opticals, RNB7059-G-4C3-58
SKU
RNB7059-G-4C3-58
Arm length
145.0 mm
Bridge width
17.0 mm
Detailed frame color
Olive
Frame color
Green
Frame material
Acetate
Frame shape
Rectangular
Lens width
58.0 mm