SKU: RNB7063-G-V84-54 UPC: 716736986326
(88% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
  • Lens Width: 54.0 mm
  • Bridge Width: 19.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Rag & Bone, Men's Opticals, RNB7063-G-V84-54
SKU
RNB7063-G-V84-54
Arm length
145.0 mm
Bridge width
19.0 mm
Detailed frame color
Ruthenium Blue
Frame color
Blue
Frame material
Metal
Frame shape
Cat-Eye
Lens width
54.0 mm