SKU: UACIRCUIT-807-54 UPC: 716736439600
(83% Off)
Take an Extra 12% Off the Above Price
Shipping calculated at checkout.
In stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 54.0 mm
  • Bridge Width: 18.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Under Armour, Women's Sunglasses, UACIRCUIT-807-54
SKU
UACIRCUIT-807-54
Brand Name
Under Armour
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
18.0 mm
Detailed frame color
Black
Detailed lens color
Smoke
Frame color
Black
Frame material
Plastic
Frame shape
Cat-Eye
Lens color
Grey
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
54.0 mm