SKU: 1082-46-PCY UPC: 810018277437
Take an Extra 15% Off the Above Price
Taxes included. Shipping calculated at checkout.
In stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 46.0 mm
  • Bridge Width: 24.0 mm
  • Arm Length: 134.0 mm
Additional Features
Garrett Leight, GLCO x ANDRE, Women's Opticals, 1082-46-PCY
View full details
Collapsible content
Details
Product Details
SKU
1082-46-PCY
Brand Name
Garrett Leight
Collection
GLCO x ANDRE
Features
Arm length
134.0 mm
Bridge width
24.0 mm
Detailed frame color
Pink Crystal
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Pink
Frame material
Acetate
Frame shape
Round
Lens color
No Color
Lens width
46.0 mm