SKU: GF5076-01X-60 UPC: 889214233721
Taxes included. Shipping calculated at checkout.
Out of stock
  • Lens Width: 60.0 mm
  • Bridge Width: 12.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Guess, Factory, Men's Sunglasses, GF5076-01X-60
View full details
Collapsible content
Details
Product Details
SKU
GF5076-01X-60
Brand Name
Guess
Collection
Factory
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
12.0 mm
Detailed frame color
Shiny Black
Detailed lens color
Blue Mirror
Frame color
Black
Frame material
Metal
Frame shape
Aviator
Lens color
Blue
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
60.0 mm