SKU: PR-B01V-12R1O1-52 UPC: 8056262363881
(52% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
Taxes included. Shipping calculated at checkout.
In stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 52.0 mm
  • Bridge Width: 19.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Prada, Women's Opticals, PR-B01V-12R1O1-52
View full details
Collapsible content
Details
Product Details
SKU
PR-B01V-12R1O1-52
Brand Name
Prada
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
19.0 mm
Detailed frame color
Transparent Grey
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Grey
Frame material
Acetate
Frame shape
Butterfly
Lens color
No Color
Lens width
52.0 mm