SKU: V404560BRO UPC: 751286317299
(72% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
Shipping calculated at checkout.
In stock
  • Lens Width: 56.0 mm
  • Bridge Width: 16.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
John Varvatos, Men's Opticals, V404560BRO
SKU
V404560BRO
Brand Name
John Varvatos
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
16.0 mm
Detailed frame color
Brown
Detailed lens color
Demo Lens
Frame material
Acetate
Frame shape
Square
Lens color
No Color
Lens width
56.0 mm