SKU: L2850-214-53 UPC: 886895424394
(83% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
Shipping calculated at checkout.
Out of stock
  • Lens Width: 53.0 mm
  • Bridge Width: 16.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Lacoste, Women's Opticals, L2850-214-53
SKU
L2850-214-53
Brand Name
Lacoste
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
16.0 mm
Detailed frame color
Havana
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Brown
Frame material
Plastic
Frame shape
Butterfly
Lens color
No Color
Lens width
53.0 mm