SKU: LO792S-001-53 UPC: 886895720755
(70% Off)
Shipping calculated at checkout.
Out of stock
  • Lens Width: 53.0 mm
  • Bridge Width: 20.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Longchamp, Women's Sunglasses, LO792S-001-53
SKU
LO792S-001-53
Brand Name
Longchamp
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
20.0 mm
Detailed frame color
Black Beige
Detailed lens color
Grey Gradient
Frame color
Black
Frame material
Plastic
Frame shape
Square
Lens color
Grey
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
53.0 mm