SKU: RNB3014-LHF-51 UPC: 716736310688
(90% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
Shipping calculated at checkout.
In stock
  • Lens Width: 51.0 mm
  • Bridge Width: 16.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Rag & Bone, Women's Opticals, RNB3014-LHF-51
SKU
RNB3014-LHF-51
Brand Name
Rag & Bone
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
16.0 mm
Detailed frame color
Burgundy
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Red
Frame material
Acetate
Frame shape
Oval
Lens color
No Color
Lens width
51.0 mm