SKU: RNB3022-79U-51 UPC: 716736132754
(86% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
Shipping calculated at checkout.
In stock
  • Lens Width: 51.0 mm
  • Bridge Width: 17.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Rag & Bone, Women's Opticals, RNB3022-79U-51
SKU
RNB3022-79U-51
Brand Name
Rag & Bone
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
17.0 mm
Detailed frame color
Crystal Nude
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Pink
Frame material
Metal
Frame shape
Rectangular
Lens color
No Color
Lens width
51.0 mm