SKU: RNB7057-G-SIF-53 UPC: 716736855332
(89% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
Shipping calculated at checkout.
In stock
  • Lens Width: 53.0 mm
  • Bridge Width: 18.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Rag & Bone, Men's Opticals, RNB7057-G-SIF-53
SKU
RNB7057-G-SIF-53
Arm length
145.0 mm
Bridge width
18.0 mm
Detailed frame color
Matte Olive Green
Frame color
Green
Frame material
Metal
Frame shape
Square
Lens width
53.0 mm