SKU: TBX415-5202AF UPC: 198218207646
(88% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
Shipping calculated at checkout.
Out of stock
Please note this item only ships to the United States
  • Lens Width: 52.0 mm
  • Bridge Width: 21.0 mm
  • Arm Length: 147.0 mm
Additional Features
Thom Browne, Novelty, Unisex Opticals, TBX415-5202AF
SKU
TBX415-5202AF
Brand Name
Thom Browne
Collection
Novelty
Features
Arm length
147.0 mm
Bridge width
21.0 mm
Detailed frame color
Tortoise
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Brown
Frame material
Acetate
Lens color
No Color
Lens width
52.0 mm