SKU: VTU0224803BQ UPC: 751286354034
(63% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
Shipping calculated at checkout.
In stock
  • Lens Width: 48.0 mm
  • Bridge Width: 20.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Tumi, Unisex Opticals, VTU0224803BQ
SKU
VTU0224803BQ
Arm length
145.0 mm
Bridge width
20.0 mm
Detailed frame color
Brown
Frame color
Brown
Frame material
Metal
Frame shape
Round
Lens width
48.0 mm