SKU: VTU023520627 UPC: 751286354072
(58% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
Shipping calculated at checkout.
In stock
  • Lens Width: 52.0 mm
  • Bridge Width: 18.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Tumi, Men's Opticals, VTU023520627
SKU
VTU023520627
Arm length
145.0 mm
Bridge width
18.0 mm
Detailed frame color
Grey
Frame color
Grey
Frame shape
Rectangular
Lens width
52.0 mm