SKU: VTU512510700 UPC: 751286360547
(61% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
Shipping calculated at checkout.
In stock
  • Lens Width: 51.0 mm
  • Bridge Width: 19.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Tumi, Men's Opticals, VTU512510700
SKU
VTU512510700
Arm length
145.0 mm
Bridge width
19.0 mm
Detailed frame color
Black
Frame color
Black
Frame shape
Rectangular
Lens width
51.0 mm