SKU: OR0032-01B-59 UPC: 889214227911
List Price: S/. 495.00 PEN
Sale price S/. 260.00 PEN
(47% Off)
Taxes included. Shipping calculated at checkout.
Out of stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 59.0 mm
  • Bridge Width: 9.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Adidas, Original, Unisex Sunglasses, OR0032-01B-59
View full details
Collapsible content
Details
Product Details
SKU
OR0032-01B-59
Brand Name
Adidas
Collection
Original
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
9.0 mm
Detailed frame color
Shiny Black
Detailed lens color
Smoke Gradient
Frame color
Black
Frame material
Acetate
Frame shape
Aviator
Lens color
Grey
Lens width
59.0 mm