SKU: BV1115-5507-50 UPC: 8056597512480
List Price: K 2,099.00 PGK
Sale price K 542.00 PGK
(74% Off)
Shipping calculated at checkout.
Out of stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 50.0 mm
  • Bridge Width: 20.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Bulgari, Fashion, Men's Opticals, BV1115-5507-50
View full details
Collapsible content
Details
Product Details
SKU
BV1115-5507-50
Brand Name
Bulgari
Collection
Fashion
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
20.0 mm
Detailed frame color
Matte Black Matte Blue
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Black
Frame material
Plastic
Frame shape
Round
Lens color
No Color
Lens width
50.0 mm