SKU: GG2145-21X-59 UPC: 664689959402
Taxes included. Shipping calculated at checkout.
Out of stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 59.0 mm
  • Bridge Width: 18.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Guess, Unisex Sunglasses, GG2145-21X-59
View full details
Collapsible content
Details
Product Details
SKU
GG2145-21X-59
Brand Name
Guess
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
18.0 mm
Detailed frame color
White Blue
Detailed lens color
Smoke Gradient
Frame color
Blue
Frame material
Plastic
Frame shape
Shield
Lens color
Grey
Lens width
59.0 mm