SKU: RNB6006-S-IPR-51 UPC: 197737045838
List Price: Rs.71,800.00 PKR
Sale price Rs.12,100.00 PKR
(83% Off)
Shipping calculated at checkout.
Out of stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 51.0 mm
  • Bridge Width: 24.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Rag & Bone, Men's Sunglasses, RNB6006-S-IPR-51
View full details
Collapsible content
Details
Product Details
SKU
RNB6006-S-IPR-51
Brand Name
Rag & Bone
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
24.0 mm
Detailed frame color
Havana Blue
Detailed lens color
Brown
Frame color
Blue
Frame material
Acetate
Frame shape
Round
Lens color
Brown
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
51.0 mm