SKU: TY6089-332313-57 UPC: 725125390026
(61% Off)
Taxes included. Shipping calculated at checkout.
Out of stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 57.0 mm
  • Bridge Width: 17.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Tory Burch, Fashion, Women's Sunglasses, TY6089-332313-57
View full details
Collapsible content
Details
Product Details
SKU
TY6089-332313-57
Brand Name
Tory Burch
Collection
Fashion
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
17.0 mm
Detailed frame color
Shiny Rose Gold / Milky Pink
Detailed lens color
Brown Gradient
Frame color
Rose Gold
Frame material
Metal
Frame shape
Aviator
Lens color
Brown
Lens width
57.0 mm