SKU: OR0090-91X-59 UPC: 889214408808
(75% Off)
Taxes included. Shipping calculated at checkout.
Out of stock
Please note this item only ships to the United States
  • Lens Width: 59.0 mm
  • Bridge Width: 18.0 mm
  • Arm Length: 135.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Adidas, Unisex Sunglasses, OR0090-91X-59
View full details
Collapsible content
Details
Product Details
SKU
OR0090-91X-59
Brand Name
Adidas
Features
Arm length
135.0 mm
Bridge width
18.0 mm
Detailed frame color
Matte Blue
Detailed lens color
Blue Mirror
Frame color
Blue
Frame material
Acetate
Frame shape
Navigator
Lens color
Blue
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
59.0 mm